Çevrimsiz Yatırım Bonusu BETGEN

Betgen
Betgen

Çevrimsiz bonusu tüm ödeme yöntemlerine alabilirsiniz. yatırımınızı yaptıktan sonra canlı destek hattına gidin ve yatırım bonusunuzu isteyin. Bu bonustan dilediğiniz kadar çekim yapabilirsiniz. %15 çevrimsiz Yatırım bonusunu çekmeniz için extra bir çevrim yapmanıza gerek yoktur. Bu bonus ana paranız gibi değerlendirebilirsiniz. Çevrimsiz Bonus kampanyasından her üye yararlanabilir

Bu Bonustan tüm ödeme yöntemleri için geçeridir. Sitemize yapacağınız ödemelerde bonustan yararlanabilirsiniz. Banka Havalesi, Cepbank, Papara, Hızlı QR, Ecopayz, Jeton, Astropay, Otopay, Bitcoin ve diğer ödemelerinize günlük 500 TRY’ye kadar ÇEVRİMSİZ yatırım bonusu alabilirsiniz. Aldığınız bonusu SPOR BAHİSLERİ, SANAL OYUNLAR, SLOT, CANLI CASİNO, TOMBALA ve DİĞER OYUNLAR’da Kullanabilirsiniz.. Bu Bonustan yararlanabilmeniz için Minimum 50 TL yatırımda bulunmanız gerekmektedir. 24 Saat içinde maksimum 500 TL değerinde bonustan yararlanabilirsiniz Bonus hesabınıza tanımlandıktan sonraki 30 gün içerisinde kullanılmalıdır.

Çevrimsi Yatırım Bonusu
Çevrimsi Yatırım Bonusu betgen

Tüm ödeme Yöntemlerinde Geçerli !

Zaman aşımına uğrayan bonuslar hesabınızdan silinecektir. Bonuslu bakiyenizden kazanacağınız maksimum 20 katıdır. Bonusunuz ve Ana paranızın 20 katı haricinde çekim yapamazsınız. Lütfen bu kuralı hesaplayarak işlem yapınız. Örnek 100 TL yatırımda bulundunuz ve 15 TL bonus aldınız. 115 TL X 20 = 2300 TL kazanç elde edebilirsiniz. 20 katını geçen bakiyeler çekim esnasında silinmektedir. Bonusu alan her kez Bonus kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Bonus suiistimal edilmesi durumunda site yetkilileri iptal etme ve hesaptan silme hakkına sahiptir. Yatırım bonusu alan üyelerimiz kayıp bonusundan yararlanamazlar. Eğer kayıp bonusundan yararlanmak istiyorsanız Lütfen yatırım bonusu almayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın