Betgen Para Yatırma

Betgen
Betgen

Betgen hesabınıza;

Papara, Banka Havalesi, Anında havale, Kredi kartı, QR, CMT Cüzdan, Mobil Ödeme,  Hızlı Havale, Hızlı Papara, PayPay, Cepbank, Ecopayz, Jeton Wallet, AstroPay, Bitcoin ve Tüm para yatırabilirsiniz.

Ödeme bilgileri anlık olarak değiştiğinden yatırım yapmadan önce lütfen CANLI DESTEK hattından bilgi alınız. Para yatırma maksimum süresi 10 dakikadır. Yatırım yapmadan önce güncel bilgileri Canlı destek hattından isteyiniz! Minimum yatırım limitleri Güncellenen bilgiler ile değilşiklik gösterebilmektedir. Lütfen Canlı destek hattından yatım limitlerini isteyiniz.

Papara, Cepbank, Banka Havalesi, Ecopayz, Jeton Wallet, AstroPay, Bitcoin ve Tüm Altcoinlerle 7/24 talepte bulunabilirsiniz.

Para yatırma formunda belirtilen bilgilerin doğruluğu müşterilerin sorumluluğundadır. Yanlış bilgi girilmesi sonucu ortaya çıkabilecek zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Para yatırma formunda girilen bilgilerle, para yatıran üyelerimizin bilgileri aynı olmak zorundadır. Başka birinin hesabından para yatırma ve çekme işlemi yapamazsınız. Ödeme bilgileriniz ve hesaplarınız kendinize ait olmadı gerekmektedir.

Ecopayz ile minimum 50 TL, AstroPay 10 USD, Cepbank 50 TL, Papara 50TL, Jeton Wallet 50 TL , Bitcoin 100 TL, Havale 500 TL yatırımda bulunabilirsiniz.

Yatırımınız hesabınıza sitenin o günkü USD ve Euro kurundan otomatik hesaplanarak anında geçecektir. Yukarıda belirtilen tutarlar ve yöntemler dışında yatırılan / yatırılmaya çalışılan her türlü miktarın sorumluluğu müşterilere ait olup, BetGen bu tutarların iadesini vermekle yükümlü tutulamaz.

Betgen
Betgen

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın